Learta ndodhet para një dileme të madhe!

By

Është nusja më e famshme në Kosovë. Të qenit reja e Shyhrete Behlulit dhe të pasurit e një jete luksoze, janë faktorë që e kanë bërë Learta Jakupin të jetë shënjestra e mediave.

Ajo ka udhëtuar për në Gjermani, duke qenë se edhe është shtetase e këtij vendi. Në profilin e saj në Instagram, ajo ka publikuar pasaportën gjermane e po ashtu edhe veturat luksoze, që nuk e ka treguar se të kujt janë.

Learta pas Gjermanisë ka udhëtuar për në Cyrih të Zvicrës, ku është ndodhur përballë një dileme të madhe.

Përballë një veture të markës Range Rover dhe një BMË-je, ajo nuk ka ditur se cilën të zgjedhë!

“Zgjedhje të vështira”, ka shkruar ajo, duke prezantuar çelësat e veturave.

Artikuj të ngjashëm