Manikyri francez u rikthye në modë dhe është më i bukur se kurrë

By

Gjëja e parë që ju vie në mendje kur dëgjoni fjalët “manikyr francez” janë trendet esenciale që identifikonin periudhën e herëshme të viteve 2000.

Duke pasur parasysh që manikyret franceze ishin në thelb trend tendenca  e thonjve të fillimit të viteve 2000 — është mëse e kuptueshme nëse ju nuk dëshironi ti shihni ato përsëri.

Por është koha që të filloni të përgatiteni për kthimin e tyre në trend. Mos u shqetësoni, është një rikthim krejtësisht i ri kësaj here, sepse versioni i ri manikyrit francez është më i freskët sesa ka qenë më pare.

Revista Cosmopolitan ka përmbledhur 10 ide moderne për manikyr francez që do t’ju fusin në hap me trendin e ri.

View this post on Instagram

Wavy French 💋

A post shared by KNC’s Nail Game (@ohhhshesfancyhuh) on

View this post on Instagram

Lil Swoop!

A post shared by Natalie Pavloski (@nataliepavloskinails) on

View this post on Instagram

A Deep French Tip

A post shared by Natalie Pavloski (@nataliepavloskinails) on

Artikuj të ngjashëm