Afrona thyen akullin, publikon foton e parë me partnerin e ri

By

Prej disa ditësh, bukuroshja Afrona Dika po shijon pushimet e para me partnerin e ri, zviceranin të quajtur James.

Deri sot, ajo është ‘mjaftuar” me foto të saj nga “arratisja” në Bodrum të Turqisë dhe ndonjë detaj të vogël bashkë me partnerin.

View this post on Instagram

A post shared by Afrona Dika (@afronadika)

Megjithatë, ajo ka vendosur që të mos e fshehë më!

Më në fund, ka ardhur një “selfie” e shumëpritur nga çifti që definitivisht shkëlqejnë krah njëri-tjetrit.

Ata duken në “qiellin e shtatë” të lumturisë krah njëri-tjetrit dhe shpresojmë që kështu t’i shohim gjithmonë.

Kujtojmë se në intervistën për Prive, javë më parë, Afrona foli mbi të dashurin duke zbuluar se me çka ai i mori zemrën vitin e kaluar kur edhe jeta i bashkoi për t’i bërë çift. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm