Dueti me Unikkatilin? Ja çfarë thotë Don Phenom

By

Pas projekteve të reja në karrierë, reperi Don Phenom ishte i ftuar në Prive.

Në një intervistë për Artan Telakun, Don Phenom, prurja nga gjenerata e re e grupit TBA shpalosi shumë detaje nga karriera dhe jeta private.

Ai mes tjerash u pyet për duetin e shumëpritur me Unikkatilin, liderin e grupit në të cilin bën pjesë.

Çfarë deklaroi Don Phenom mbi këtë pjesë?

Detajet ua sjell materiali i mëposhtëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm