Gati? Tuna do ta ‘djegë’ kësaj radhe vetëm!

By

“I huj” ishte projekti i vitit dhe verës për Tunën.

Këngëtarja s’mund të kishte një shije më të mirë të nisjes së sezonit përpos me këtë projekt muzikor i cili rezultoi një sukses.

Por, Tuna s’do e lë veç me bashkëpunimin me Cozman.

Pas turit veror, ajo ka gati një tjetër këngë.

Përmes videos së shkurtër paralajmëruese, kuptohet se projekti në fjalë është solo dhe vjen i punuar nga Big Deal Records, me videoklip të produksionit Sekuencë.

Pritja besohet që merr fund brenda pak ditëve! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm