Kjo është kënga e re nga West Side Family (VIDEO)

By

Grupi West Side Family ka publikuar një këngë të re.

Projekti i shoqëruar me videoklip quhet “Zemra rreh”. Muzikën dhe tekstin e kësaj kënge e ka punuar Alban Kondi.

Dëgjojeni të plotë më poshtë./Prive.a

Artikuj të ngjashëm