Gati për ndërhyrje? Albërie Hadërgjonaj viziton klinikën e kirurgjisë estetike

By

Duket si një vajzë në të 20-tat megjithatë ajo i ka kaluar të 40-tat.

Nuk e ka pranuar të ketë bërë ndonjë ndërhyrje estetike a kirurgjike në fytyrën e saj, megjithatë në pasditen e së premtes ajo është shfaqur në një klinikë.

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj e cila duket gjithnjë shumë e kuruar dhe nuk jep përshtypjen e moshës që ka, është shfaqur në ambientet e kësaj klinike megjithatë jo si një kliente.

Por, ajo po i bënte reklamë vendit duke mos treguar nëse vet do i nënshtrohet ndonjë ndërhyrjeje apo jo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm