Kur je i pasur dhe divorcohesh! Ja çfarë po bën Liam Hemsworth pasi u nda nga Miley Cyrus

By

Ai dhe gruaja e tij, pop këngëtarja Miley Syrus i dhanë fund martesës së tyre disa muajshe me bujë të madhe mediatike.

Dhe Liam Hemsëorth i mërzitur apo jo, ka vendosur që të kalojë kohë të mirë me miqtë e tij hiç më pak se në Australi, duke ia mbathur nga Amerika ku të gjithë po shkruajnë për ta!

Aktori i njohur është parë të shtunën në një bar australian duke u argëtuar me miqtë e tij ndërsa revista amerikane TMZ, raporton se ai ka qëndruar atje që nga ndarja me gruan.

Në anën tjetër ai nuk është parë nën shoqërinë e ndonjë vajze, siç u fotografua Cyrus duke u puthur me Kaitlynn Carter në një jaht në Itali, duke lënë më pas hapësirë që divorci i tyre të ishte ngado në mediat ndërkombëtare. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm