Besi ndan videon: Xhensila në lot prej….

By

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj duket të mos i ketë punët aspak mirë me doktorët.

Kjo është vërejtur tashmë kur është shtatzënë dhe i duhet ti nënshtrohet vizitave dhe kontrolleve më shpesh.

E larë në lot nga frika e marrjes së gjakut me gjilpërë, Xhensila duket të shpërthejë në lot nga frika teksa shtrëngon fort dorën e Besit.

Ka qenë ky i fundit ai që ka ndarë dy video në rrjete sociale, të parën ku shfaqet këngëtarja në lot dhe të dytën shenjat në gishtin e unazës nga shtrëngimi.

‘Nis qan ditën që ka analizat akoma pa dalë nga shpia’ – shprehet mes tjerash Kallaku në postimin e bërë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm