Këta janë emrat e veçantë të binjakëve të Gentës

By

Afro dy muaj pasi u bënë prindër për herë të parë, Genta dhe partneri i saj Usta kanë ndarë detaje mbi binjakët.

Atyre i kanë hapur llogari me ç’rast për herë të parë janë bërë publik edhe emrat e tyre.

Icon dhe Ivy Blue quhen binjakët e çiftit që tashmë kanë edhe Instagram personal.

Permes rrjeteve sociale, Usta dhe Genta kanë paralajmëuar foto të tjera së shpejti.

Duket se pas një periudhe ku mbajtën sekret zhvillimin, ka ardhur koha që gëzimi i çiftit të ndahet me të gjithë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm