Skena intime me modelin në klip, por a u bë xheloz partneri i Ronelës?

By

Klipi i saj i ri, përmban goxha disa pamje erotike dhe të nxehta!

Ronela Hajati, nuk u kursye në paraqitje kësaj here, duke sjellë skena më eksplicite se zakonisht në klipin e ri të këngës “Maje men”.

Këngëtarja këtë javë në Prive, vjen në një intervistë ku shpalosë detaje nga realizimi i video spoti që është një projekt interesant.

Ronela e cila ka kohë që përflitet për lidhje dashurie me reperin Young Zerka, ende nuk e ka konfirmuar lidhjen publikisht, megjithatë këtë javë ajo rrëfen nëse partneri i saj u bë xheloz për klipin!

Artikuj të ngjashëm