Emina Çunmulaj uron Bajramin nga Mali i Zi

By

Emina Çunmulaj modelja shqiptare e martuar me miliarderin iranian Sam Nazarian me të cilin ka edhe 2 vajza.

Ajo qe disa ditë ndodhet në Mal të Zi prej nga edhe është, asnjëherë nuk ka denjuar të flasë për prejardhjen e saj nga Malësia.

Edhe pse ajo jeton ëndrrën amerikane, me shumë krenari poston foto duke bërë edhe jetën e thjeshtë të Malësisë sa herë e viziton vendin e saj.

Kësaj radhe ajo postoi një foto në Instagram duke uruar Bajramin me dy vajzat e saj Mia dhe Ella, të dyja vajzat veshur bukur me fustane të njëjta. /Prive.al

View this post on Instagram

Bajram Bubareq 💕

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

 

Artikuj të ngjashëm