Kush po e shoqëron Marinën në ndeshje futbolli?! (Foto)

By

Prezantuesja Marina Vjollca përpos që drejton emisionin sportiv nën llogon e Top Channel është dhe një fanse futbolli.

Sot ajo ka vendosur të ndjek në stadium derbin Tirana – Partizani por jo në shoqërinë e të dashurit.

Marina ka postuar një fotografi me kolegun që është pjesë e ‘Procesit Sportiv’.  Ndërkaq Geti gjatë fundjavës ka qenë në diasporë ku ka mbajtur koncert.

marina manushi

Artikuj të ngjashëm