Rita Ora dhe Bebe Rexha së bashku ndajnë një çmim (FOTO)

By

U paraqitën mbrëmë së bashku në një event ndarjesh çmimesh. Dy shqiptaret, Bebe Rexha dhe Rita Ora si dy shoqe të mira që janë e ndajnë bashkë të njëjtën origjinë, janë ftuar nga iHeart Radio për të ndarë një cmim.

Dy këngëtaret e famshme shqiptare kanë ndarë çmimin për bashkëpunimin më të mirë dhe kanë shkëlqyer së bashku.

Dyshja cmimin për për bashkëpunimin më të mirë ua ndau grupeve “The Chainsmokers” dhe “Coldplay”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm