Jonida Maliqi zbulon një ‘truk’ që e bën në skenë (VIDEO)

By

Njihet si një ndër këngëtaret më me stil në trevat shqiptare, për të mos thënë që prin si e para.

Jonida Maliqi gjithmonë është në hap me trendet e momentit në gjithçka, në veshje, aksesorë e këpucë.

E duket se edhe tek këngëtarja ndonjëherë tendenca për t’u dukur bukur dominon mbi rehatinë me atë që vesh.

Fustanet e gjata shpeshherë janë problem për femrat shkaku se mund të ngatërrohen dhe të përfundojnë të përplasura për tokë por Jonida me gjasë ia ka gjetur ‘ilaqin’ këtij problemi.

Ajo në skenë ec me ritme më të shpejta në mënyrë që ta shmang rrëzimin dhe këtë e ka treguar në rrjete sociale shoqëruar me një video ku shihet teksa vepron kështu në ‘The Voice’.

Jonida siç shihet ka mësuar nga përvoja e rrëzimit të vitit të kaluar nga shkallët kur edhe pati pësuar ca lëndime të lehta trupore. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm