Fytyrat publike na dëshmuan se adresa e pushimeve përrallore qenka kaq afër!

By

Pandemia COVID-19 i ka bërë të pothuajse të pamundura udhëtimet larg për pushime verore këtë sezon.

Megjithatë, një situatë e tillë e imponuar nga virusi e ka pasur edhe aspektin e tij pozitiv në të paktën një detaj. Ajo ka ndikuar që të eksplorojmë më shumë bukuritë e afërta të regjionit të cilat janë të mrekullueshme dhe ofrojnë mundësi për pushime të paharrueshme.

Një destinacion i tillë është pa dyshim Dukley Hotel & Resort, një oaz i qetë i vendosur në sfondin e një prej vendeve më historike në Evropë dhe përtej saj mund të shijoni dinamikën që ofron Budva.

 

View this post on Instagram

 

We care. We invite. You are safe. 💫⠀ ⠀ The wellbeing of our guests, residents and our devoted team members has always been of the utmost importance to us. We have gone beyond following health & safety guidelines, prescribed by the Government of Montenegro and the World Health Organization since day one. ✨⠀ ⠀ Thanks to its unique location, Dukley provides complete seclusion, privacy and safety. Each residence within our complex has a separate entrance and a direct access to the beach, with no need to pass through enclosed public areas.⠀ ⠀ We have further adjusted our services and are taking the highest level of preventative measures to keep you, our residents and staff safe.⠀ ⠀ To learn more about Dukley’s safety & health policy and procedures please visit the link in bio.👆⠀

A post shared by Luxury Hotel & Resort in Budva (@dukleylifestyle) on

 

View this post on Instagram

 

Beach hair don’t care ✨⠀ ⠀ Photo credits: @jennajenovich ❤️ #dukleylifestyle

A post shared by Luxury Hotel & Resort in Budva (@dukleylifestyle) on

Krahas ambienteve të bollshme dhe elegante, duke përdorur me mençuri atë që natyra ka siguruar, Dukley Hotel & Resort ka krijuar vende unike që kënaqin cdo shqisë tuajën – mund të zgjidhni mes tri plazhe private, të shijoni kohën në një Klub Pishine, e për të darkuar e drekuar mund të zgjidhni mes katër restoranteve brenda resorit të cilët ofrojnë kuzhina të ndryshme.

Me gamën e gjerë të atraksioneve që ofron, shërbimin e shkëlqyer dhe përvojën e paharrueshme nga e cila largohesh, Dukley Hotel & Resort është bërë adresa e preferuar e fytyrave publike.

Këtë sezon të pazakontë, këngëtarja Kida, prezantuesit Liberta Spahiu e Alaudin Hamiti kanë qenë disa prej emrave që kanë zgjedhur të kalojnë pushimet në këtë resort fantastik.

Me një test të COVID-19 me vete, një pushim i merituar si ky nuk ka qenë asnjëherë më i arritshëm! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm