Sara ndan emocionet e shtatzënisë me foto të re

By

Pak ditë më parë, Sara Hoxha dhe Ledri Vula konfirmuan atë që përflitej e dyshohej tash e një kohë.

Çifti po bëhen prindër të një vajze e cila vjen në jetë për pak muaj.

Lajmi u bë i ditur me pamje nga eventi i zbulimit të gjinisë së bebes që kishte ndodhur në jug të Shqipërisë në fillim të muajit qershor.

E duket se me javët që po kalojnë, përvoja e shtatzënisë për herë të parë po ndahet pak nga pak nga Sara në rrjete sociale.

Ajo është rrëfyer sot se pritja e ëmbël “është shumë emocionuese” shoqëruar me fotografi ku vërehet qartazi barku i rrumbullakosur i muajit të 5-të. /Prive.al

View this post on Instagram

This is tooo exciting.. 🙈👼🏻

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on

Artikuj të ngjashëm