E gjeni dot kush është “tullaci më seksi në botë”?

By

Përveç atij të mbretit të ardhshëm të Mbretërisë së Bashkuar, princi William ka një titull të ri: ai është burri tullac më seksi në botë.

Prince William: “We're Very Much Not a Racist Family” | Tatler Singapore

Princi William është renditur si një nga djemtë më të kërkuar nga vajzat. Revista ‘The Sun’ ka bërë se fundmi një raport ku ka renditur meshkujt më tërheqës qeros.

Ata kanë kërkuar në ‘google’ faqe website dhe blogje ku ishin më të klikuar djemtë më seksi, mes tyre dhe Princ William. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm