Roza Lati i kthehet Megi Pojanit: ‘Ca dreqin është ky muhabet?’

By

Roza Lati e njohur për natyrën e saj të drejtpërdrejtë është rikthyer me kritika.

View this post on Instagram

A post shared by Roza Lati (@roza_lati)

Këtë radhë, në fokus ka pasur Megi Pojanin dhe emisionin e saj “Maskat”.

Ajo ka ndarë një sekuencë të Megit me dy balerinë, ku dukshëm mungon çdo lloj distancimi fizik duke u shprehur mes tjerash:

“A s’është ligji i barabartë për të gjithë? Jemi në kohë pandemie dhe nën presion që dënohemi me gjobë nëse afrohemi fizikisht në studio, në ekran ndërkohë po shoh në televizione dhe emisione të tjera që po i lujn fënë duke qenë ngjit e ngjit e duke u prekë e fërkuar. Ca dreqin është ky muhabet?”

View this post on Instagram

A post shared by Roza Lati (@roza_lati)

Roza punon në TV ORA, i dënuar një herë me gjobë e tjetrën me “mbyllje” në thirrje të respektimit të masave të COVID-19 dhe duket se performancat e Megit i ka pasur vështirë t’i kapërdijë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm