Si duhet të jetë nusja e djalit sipas Mihrije Brahës? (VIDEO)

By

Për të gjithë ata që nuk e dinë, Mihrije Braha është nënë e një djali i cili quhet Plator dhe tashëm është moshë e rritur.

Këngëtarja tregoi se si duhet të jetë nusja e djalit në të ardhmen përmes rubrikës “25 pyetje me” të emisionit Prive.

Përveç kësaj, Mihrija tregoi edhe çfarë nuk i pëlqen tek Naim Abazi dhe shumë gjëra të tjera të cilat ju mund t’i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm