Fuqia e grimit: Grimeri i famshëm transformohet në Dua Lipën!

By

Është vetëm 20 vjeçar, mirëpo James Charles ka kthyer emrin e tij në një nga brendet më të famshme në industrinë e grimit.

Së fundmi në kanalin e tij në Youtube ai hodhi një video teksa grimohet dhe transformohet në këngëtaren e famshme Dua Lipa.

Image result for james charles dua lipa

“Ckemi motra! Në videon e ditës së sotme, vendosa që së fundmi t’i adresojë thashethemet… Unë NUK jam Dua Lipa. Edhe pse ne dukemi si binjakë haha! Pas mijëra Tweets dhe komentesh duke thënë se dukemi njësoj, më në fund u ula të shndërrohesha në këngëtaren ikonike, Dua Lipa.” – shkruan ai në videon të cilin postoi në kanalin e tij.

Klikoni KËTU për videon e plotë

 

Artikuj të ngjashëm