Bukuria dhe estetika kanë vetëm një adresë!

By

Për çdo ndryshim që ju ëndërroni të bëni, tashmë ka një adresë. Një qendër e mbushur me ekspertë që do të kujdesen për nevojat tuaja, dhe të përjetësojmë ndryshimin estetik që ju dëshironi me metoda të afirmuara dhe të shëndetshme.

Ordinanca Estetike “Facial Aesthetics AM”, sjell për ju mjekësinë estetike, micro-needling, mbushës dermal dhe injeksione botoksi.

Nëse doni të ndryshoni pamjen e buzëve tuaja për t’i bërë ato më voluminoze dhe të formësuara kjo është adresa juaj. Dhe jo vetëm kaq, nëse mbushjet e mëparshme nuk kanë shkuar ashtu si ju keni dashur, ekspertët e ordinancës do e korrigjojnë atë për ju.

Punën e tyre e ka besuar edhe vetë Dafina Zeqiri. Fotot e mëposhtme flasin vetë!

View this post on Instagram

Beautiful Dafina❤️.. @dafina.zeqiri

A post shared by Dr.Linda (@facial.am) on

Për më tepër, ju nuk e keni të domosdoshme t’i nënshtroheni një operacioni për korrigjim estetik të hundës. Ordinaca ofron rimodelim të hundës pa një ndërhyrje kirurgjikale.

View this post on Instagram

Para dhe pas Rinoplastis Jokirurgjike

A post shared by Dr.Linda (@facial.am) on

Mënjanimi i rrudhave të syve si dhe ngritja e vetullave tashmë është e qasshme për ju në ordinancë.

Për një lëkurë të bukur ju mund të provoni edhe Mezoterapinë. Në këtë teknikë përdoren gjilpëra të vogla të cilat penetrojnë medikamente dhe vitamina në shtresat e lëkurës tuaj. Kjo ndihmon në trajtimin e pucrave, rrudhave e mbi të gjitha mundëson parandalimin e tyre.

Bëjeni tani ndryshimin që ëndërroni ta keni në paraqitjen tuaj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm