Rikthehet Miranda Hashani (VIDEO)

By

Ka kohë pa dëgjuar këngë të reja nga Miranda Hashani.

Por, këngëtarja shqiptare është rikthyer dhe këtë të shtunë ju mund ta ndiqni në një intervistë ekskluzive dhënë për Prive.

Si është jeta e saj në Gjermani dhe çfarë plane ka ajo rreth muzikës.

Këto dhe shumë të tjera do të mund t’I ndiqni të shtunën duke filluar nga ora 19:00 në Klan Kosova, emision me emision Liberta Spahiun./Prive.al

Artikuj të ngjashëm