Blero ndjehet mjaft i dëshpëruar!

By

Dita e djeshme si dhe mëngjesi i sotëm kanë qenë totalisht të fokusuara me zgjedhjet që u zhvilluan në SHBA.

Shumë nga fytyrat tona publike ndër ta edhe Blero përmes rrjeteve sociale dolën hapur me qëndrimet e tyre sa i përket kësaj çështje  teksa si për ‘çudi’ të gjithë u rreshtuan prapa në anën e zonjës Hillary Clinton e cila njëherit ishte edhe si favorite për të fituar këto zgjedhje.

Por befasia ndodhi pasi që zgjedhjet i fitoi kandidati tjetër Donald Trump i cili u shndërrua edhe në ‘problem’ për shumicën prej njerëzve duke u bërë shkas i dëshpërimit të tyre.

Njejt ndodhi me Bleron i cili ende nuk po mund të pajtohet me faktin e zgjedhjes së Trup si president i SHBA-ve pasi që po vazhdon ‘revoltën’ e tij nëpër rrjete sociale duke postuar gjëra të ndryshme kundër kësaj zgjedhjeje. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm