E lënduara në aksidentin e Arnold Schwarzenegger del të jetë një fanse e zjarrtë e tij

By

Një nga personat e përfshirë në aksidentin me katër makina ku në njërën nga to ishte aktori Arnold Schwarzenegger nuk mund t’u besonte syve të saj … jo vetëm për shkak të përplasjes, por sepse ajo është një fanse e madhe e tij.

Habiba Muminova ishte një nga shoferet që pati një përplasje me makinën e Arnold-it në aksidentin e së premtes, dhe ajo i thotë TMZ … ajo ndjeu sikur po “halucinonte” kur Arnold doli nga makina.

Habiba thotë se Arnold është një nga aktorët e saj të preferuar dhe ndërsa ajo thotë, “Zoti e bekoftë”, … ajo është e ndërgjegjshme me dhimbje se kjo nuk ishte një mënyrë e shkëlqyer për ta takuar atë për herë të parë.

Më 21 janar, oficeri i Departamentit të Policisë së Los Anxhelosit Drake Madison konfirmoi për Fox News Digital se “ka pasur një aksident trafiku me katër automjete në Sunset dhe Allenford në orën 4:35 pasdite”.

“Një automjet mbi tjetrin,” tha oficeri, duke shtuar se “një femër u transportua në një spital lokal”.

Në atë kohë, ylli po ngiste një SUV të zezë Yukon kur u përplas me një Prius të kuq, sipas TMZ.

SUV i zi Yukon filloi të rrotullohej dhe përfundimisht u ul në majë të Prius. Makina vazhdoi të rrotullohej në një Porsche Cayenne, raportoi media.

Schwarzenegger ishte mirë, por shoferi i Prius pësoi lëndime gjatë përplasjes. “Shqetësimi i vetëm” i aktorit është gruaja e plagosur, tha një përfaqësues i Schwarzenegger për Fox News Digital. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm