Floriani pranon dhuratë nga YouTube (FOTO)

By

Floriani ‘i vogël’ tani i madh, ka pranuar një dhuratë nga YouTube.

Me të arritur 100 mijë abonentë në kanalin e tij zyrtar, ai mori një pllakë dhe për këtë ai shprehu mirënjohje duke postuar fotografi në Instagram.

“100 mijë abonentë”, ka shkruar Floriana duke i bashkuar edhe emoji në formë të falënderimit dhe lutjes.

Ndryshe, “Loco” quhet kënga e tij e re e cila do të publikohet së shpejti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm