A ishte e rastësishme shtatzënia e Elitës? – Përgjigjet më në fund vet ajo

By

Edhe pak javë kanë mbetur deri në lindjen e fëmijës së Elita Rudit dhe reperit Gjiko.

Çifti icili u fejua dhe u martua gjatë këtij viti, po bëhenprindër për herë të parë.

Edhe pse gjinia e fëmijës akoma nuk është zbuluar, Elita tregoi se shtatzënia nuk ishte e rastësishme por e planifikuar.

Këtë e zbuloi prezantuesja përmes opsionit pyetje/përgjigje në Instagram.

Ndër të tjerash, ajo tha se akoma nuk kanë vendosur emrin tëcilin do ta mbajë fëmija./Prive.al

Artikuj të ngjashëm