Gjon’s Tears vjen në bashkëpunim me këngëtaren shqiptare

By

Dy këngëtarët shqiptarë, Gjon’s Tears dhe Arilena Ara, së shpejti do të vijnë me një bashkëpunim muzikor.

Lajmi u bë i ditur nga Arilena, përmes një postimi në llogarinë e saj në Insta Story.

Ndërkaq, akoma nuk është bërë e ditur se kur saktësisht do të publikohet projekti i paralajmëruar.

Bashkëpunimi i ri do të jetë pjesë e albumit të saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm