Flamuri dhe Iliri vijnë me “Mekatare”

By

“Mekatare” titullohet projekti i ri muzikor nga Flamuri dhe Iliri.

Teksti i këngës mban vulën e të dy këngëtarëve dhe Blerton Rubovcit, ndërsa për videon e këngës është përkujdesur Amia Studio.

Nëse ende nuk e keni dëgjuar, mos e humbni, por dëgjojeni duke klikuar në linkun e mëposhtëm. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm