Tërmeti në Shqipëri – Gold Ag ka një lutje (FOTO)

By

Shqipëria u godit dje nga një tërmet i fortë.

Epiqendra ishte në detin Adriatik dhe lëkundjet ishin të fuqishme në Tiranë e Durrës duke lënë të lënduar disa njerëz dhe shumë dëme materiale.

Derisa shumë njerëz fjetën jashtë për shkak të frikës për një tërmet tjetër, Gold Ag pati një lutje dhe tha se po qëndron me Shqipërinë në këto momente të vështira.

“SHQIPËRI JAM ME TY SI NË FAT SI NË FATKEQËSI.ZOT I PLOTFUQISHËM TI JE KRIJUES I QIEJVE DHE TOKËS,TË LUTEMI ME ZEMËR NA LEHTËSO KËTË SPROVË DHE NA FAL SE TI JE FALËS E MËSHIRPLOTË”, ka shkruar ai në llogarinë e tij në Instagram.

Artikuj të ngjashëm