A janë Berat Gjimshiti e Alisa prindër të tre fëmijëve? (Video)

By

Janë meshkujt më të përfolur të momentit në të gjitha trojet shqiptare. Kjo për faktin se futbollistët e kombëtares shqiptare bën hapin historik duke u kualifikuar në Euro 2016.

Por këtë javë fokusi nuk ishte vetëm tek ta por edhe tek familjarët e sidomos tek të dashurat e tyre.

Prive ka realizuar intervistë me Alisën, të dashurën e golshënuesit të Shqipërisë në ndeshjen historike, Berat Gjimshiti.

Modelja tregoi se me shqiptarin është takuar përmes të dashurit të një shoqe të ngushtë.  E tani ka shënuar edhe 5 vjetorin e të qenurit në lidhje.

Marrëdhënia mes Beratit dhe studentes së fakultetit ekonomik është normale siç do raport tjetër dashurie.

E pyetur për martesë, Alisa tregon se janë shumë të rinjë por kur pyetet nëse ka menduar për fëmijë ajo thotë: “Fëmijë?!  A nuk keni dëgjuar se ne tanimë këmi tre vogëlushë në shtëpi. Natyrisht se po bëj shaka”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm