Fjolla Morina i rikthehet Vera Grabockes por duke habitur të gjithë (FOTO)

By

Mediat online muaj më parë u mbushën me lajmin se dyshja e njohur, Fjolla Morina dhe producentja e spektaklit ‘Dance ëith me’ Vera Grabocka, patën një konflikt mes tyre.

E këtij rasti si për ti dhënë një vulë tjetër që ishte e vërtetë gjithçka që flitej ishin profilet e dyshes në Instagram në të cilat nuk shihej asnjë lloj fotografie e përbashkët.

Por duket se relacioni mes dyshes ka mbetur e vazhdon të jetë mjaft i fortë.

Këtë na dëshmon më së miri postimi i fundit i Fjollës i cili ka për qëllim urimin e producentes me rastin e ditëlindjes.

“Gezuar??ditelindja o njeri i madh me shpirt te bardhe @veragrabocka ❤️” ishte mbishkrimi i Fjollës përbri fotografisë së mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm