Morena me emision të saj?! (VIDEO)

By

Ajo shquhet me bukurinë, karrierën si ikonë e bukurisë dhe këngëtare por pak kush e di që Morena Taraku në rrafshin akademik është e diplomuar diku tjetër.

Bukuroshja ka studiuar gazetarinë ndonëse deri sot nuk ka arritur të vë në praktikë shkollimin e saj në rolin e prezantueses apo gazetares.

Si e ftuar në NIN me Alaudin Hamitin, Morena u pyet mbi këtë pjesë.

Ajo deklaroi se e ka menduar realizimin e një emisioni mirëpo shkaku i fokusit në karrierën muzikore nuk pritet ta jetësojë planin së shpejti.

Morena deklaroi se mbase në të 40-tat kur muzika do kalojë në plan të dytë, ajo mund të përqendrohet tek televizioni por momentalisht, është rehat në këtë mënyrë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm