Tristan Thompson nuk po heq dorë nga Khloe Kardashian

By

Tristan Thompson nuk duket se është në gjendje të marrë jo si përgjigje.

Kanë kaluar muaj që kur marrëdhënia e tij me Khloe Kardashian mori fund dhe duket se basketbollisti ende po përpiqet të rikthehet me yllin.

Tristan Thompson, True Thompson, Khloe Kardashian

Një burim i tregoi E! News, “Tristan është gjithmonë duke u përpjekur të rikthehet përsëri me Khloe.”

 

Plani i tij i mrekullueshëm për të fituar mbrapa? insajderi thotë se lojtari i NBA “i dërgon Khloe dhuratat dhe e mbyt me komplimente”, siç e kemi parë kohët e fundit.

Sa i përket ndryshimit të papritur të zemrës, burimi shpjegon, “Ai ndjehet fajtor dhe e di se sa keq u sjell. Khloe ishte gjëja më e mirë që i ndodhi ndonjëherë dhe ai e di se ai bëri shumë gabime. Ai po përpiqet të ndreq gjërat.”

 

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm