Elvana me mesazh në këtë kohë pandemie (FOTO)

By

Elvana Gjata ka ndarë një foto krah prindërve të saj në Instastory.

Ajo pati një mesazh në këtë kohë pandemie duke shkruar se qëndrimi pranë familjarëve, është më i duhuri tani.

Ndër të tjerash, artistja u shpreh e bekuar dhe falënderoi Zotin për prindërit e saj.

Lexojeni mesazhin e saj poshtë imazhit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm