Videoja më simpatike që fansat bëjnë për Bebe Rexhën, Trump këndon këngën e saj!

By

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, jo rrallë herë ka qenë protagonist i mediave për shkak të karakterit interesant dhe kontrovers që ka.

Por kësaj here ne do shkruajmë në Prive për të, duke ua prezantuar një video të tijën të realizuar nga fansat e këngëtares shqiptare Bebe Rexha.

Këngëtarja ka publikuar në profilin e saj në Instagram një video të montuar me fjalët të cilat Trump i ka thënë gjatë paraqitjeve të tij publike, derisa çdo gjë që ai thotë përshtatet me vargjet e tekstit të këngëtares Rexha.

Kënga “I’m a mess”, që e ka lansuar së fundmi Bebe, është përshtatur në diskursin e përditshëm të presidentit amerikan, i cili po që është një personazh qesharak. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm