Ka një fjalë që Majk ia thotë Onatit dhe e lëndon, por në të vërtetë qenka për të qeshur

By

Kastriot Rexha dhe Onat, janë dy reperët që karrierën muzikore e nisën bashkë si pjesë e grupit TDS.

Dyshja e njohur, të hënën ishin të ftuar në emisionin Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova, ku folën për labelin e tyre Baba Stars e edhe ribashkimin për këngën “Thirri Dajt”.

Por në lojën e re të NIN’it, “NIN Pong”, Onatit Majk i kërkoi t’i tregonte se a e kishte lënduar ndonjëherë me ndonjë fjalë?

“Kur më thua që je i trashë”, ka thënë Onat, i cili dukej shumë simpatik kur i tregoi për këtë mikut të tij.

“Ani, tash e tutje do të të thërras “zhvillë”, ka thënë Majk me shaka. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm