Fifi i këndon dashnisë së “Refuzuar” në këngën e re

By

“Refuzuar” është projekti më i ri muzikor nga Fifi.

Për tekstin e këngës “Refuzuar” u kujdes vet Fifi, ndërsa për producimin DuoBassRecords.

Kënga e shoqëruar me videoklip sapo është publikuar në Youtube dhe më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm