Prive Reality: Blero lë pa fjalë Afronën me propozimin për martesë

By

Në pjesën e befasive tek edicioni i sontëm i ‘Prive Reality’ ishte paraparë që Afrona Dika t’i bëj një befasi Bleros duke i uruar vitin e ri dhe duke i shprehur dashurinë.

Por këngëtari i hitit ‘NuN’, i emocionuar nga befasia nuk mendoi dy herë për të bërë hapin e madh – atë të martesës.

Në një atmosferë si në përalla, Blero i ka rënë në dy gjunë Afronës duke i propozuar martesë.

Momentin e gjeni në videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm