Treshja e dënuar me pranga, momentet më qesharake në shtëpi

By

Treshja e dënuar nga “Vëllai i Madh”, Buci, Besi dhe Ganiu kanë dhuruar ndoshta momentet më gazmore brena shtëpisë që nga fillimi i këtij spektakli.

Në klipin e tyre u prezantuan vetëm disa nga këto momente, por ishin aq qesharake sa edhe banorët edhe pse nuk kanë mundur të komunikojnë me ta, kanë kaluar kohë shumë të bukura.

Por për t’i parë edhe ju këto qaste, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm