Fidani i kishte propozuar Ritës në një datë shumë të veçantë

By

Të ftuar së fundmi në Prive në intervistën e tyre të parë ishin çifti, Rita dhe Fidani.

Partnerët në jetë dhe në muzikë, ndanë shumë detaje nga jeta e tyre profesionale dhe personale.

Çifti në shtator bëjnë një vit që janë fejuar, teksa folën pak edhe për planet e tyre të mëtutjeshme.

Ajo që publiku i gjerë nuk e dinin ishte se propozimi nga Fidani u bë në një datë shumë të veçantë për Ritën.

Zbulojeni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm