Ledri nuk e fsheh më Sarën! (VIDEO)

By

Pak ditë më parë, për herë të parë, Ledri konfirmoi lidhjen e tij me Sara Hoxhën.

Reperi postoi një fotografi me të dashurën me të cilën thuhet se është në lidhje që një kohë të gjatë.

Imazhi I çiftit mori mbi 200 mijë pëlqime dhe urime nga më të ndryshmet.

Videoja e mëposhtme ju tregon më shumë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm