Arta Bajrami feston ditëlindjen e Viktoria-s

By

Këngëtarja Arta Bajrami përpos që është shumë aktive në skenë, prioritet për të është trashgimtarja Viktoria.

Sot e vogëla e Artës, feston ditëlindjen dhe për këtë ditë ajo ka menduar një festë në kopshtin e vajzës.

Viktoria sot mbush 5 vjeç dhe ka marrë urimet më të mira nga nëna e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm