Rita Ora e fejuar? Të gjithë sytë shkuan në këtë detaj

By

Taika Waititi dhe Rita Ora u shfaqën bashkë në Met Gala dhe nuk ishin veshjet e tyre të bukura ato që morën vëmendjen.

Dyshja gjithashtu u ndalën shpejt në tapet për të folur me prezantuesen e Vogue, Keke Palmer, ku Waititi po fliste sa i emocionuar ishte si shoqërues i Ritës.

Ora mahniti më një unazë nga Prada me stoli plotësuese diamanti, që të lë pa frymë, por ishte unaza në gishtin e saj të fejesës që ngriti dyshimet se çifti kanë marrë hapin e radhës.

Në fillim të këtij muaji dyshja kishte fansat që spekulonin se Waititi e kishte bërë pyetjen pasi Ora postoi një fotografi në Instagram.

Ora postoi, pastaj hoqi shpejt, një postim në Instagram të dorës së saj të majtë duke treguar një manikyr rozë të nxehtë me unaza në gishta.

Por gishti i saj i unazës ishte i mbuluar me një emoji flakë, duke ndezur thashethemet se ajo po fshihte një unazë fejese. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm