Festë për Taynën – reperja arrin suksesin e parë me këngën e re (VIDEO)

By

Para pak ditësh, Tayna publikoi këngën e re “Ring Ring”.

Ende pa u bërë një javë, projekti ka arritur më shumë se 1 milion klikime në youtube dhe këtij lajmi iu gëzua edhe reperja.

Ajo hyri në Instagram për të postuar shifrën të cilës ia bashkëngjiti edhe një zemër.

Nëse keni harruar, Tayna u bë e njohur me këngën “Columbiana” në bashkëpunim me Don Phenom dhe më pas me projektet solo të cilat patën shumë sukses./Prive.al   

Artikuj të ngjashëm