Taylor Swift i jep fund lidhjes gjashtë vjeçare?

By

Taylor Swift dhe Joe Alwyn, këngëtarja dhe aktori – të cilët kanë qenë së bashku për më shumë se gjashtë vjet – janë ndarë, thotë një burim për Page Six.

Ndarja thuhet se ka ndodhur disa javë më parë dhe se nuk ka gjak të keq mes ish-ve.

“Nuk ishte dramatike,” thotë burimi.

“Marrëdhënia sapo kaloi rrjedhën e saj”.

Gjatë gjithë viteve të tyre së bashku, Swift dhe Alwyn kanë qenë disa herë në qendër të thashethemeve të fejesës.

Swift dhe Alwyn u takuan në Met Gala 2016 dhe filluan të takoheshin disa muaj më vonë, megjithëse lidhja e tyre nuk u bë publike deri në vitin 2017.

Artikuj të ngjashëm