Rita Orës i ndodh e papritura gjatë pushimeve me babanë e saj (FOTO)

By

Dje, me rastin e 11 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, Rita Ora bëri shumë postime për ta uruar shtetin nga i cili vjen.

Këngëtarja më pas u nis për pushime me babanë e saj por asaj i ndodhi e papritura.

Rita bëri me dije se është sëmurë duke postuar një fotografi në instastory.

“Jam sëmurë”, ka shkruar këngëtarja.

Me sa duket artistja me prejardhje shqiptare po përballet me ndonjë virus dhe ne i urojmë shërim sa më të shpejtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm