Kryeministri i rrethuar nga tre bukuroshe: Cilat janë ato?

By

Kryeministri ditën e djeshme e ka pasur goxha të ngjeshur.

Nga aktivitetet shtetërore në nder të 11 vjetori të Pavarësisë tek homazhet e seanca e Kuvendit, 17 Shkurti ishte goxha i ngarkuar për Kryeministrin.

Në mbrëmje, ai ishte pjesë e koncertit të Elvana Gjatës në të cilin u rrethua nga bukuroshe.

Fjala është për ish-Missin Arbnore Ademaj, këngëtaren Shkenda Dubova dhe ish-banoren e Big Brother 2, Aida Troka, me të cilat Haradinaj ka pozuar në një foto çasti.

Gëzuar! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm