Nga dje, Melisa është ‘rivale’ e Andit në biznes

By

Sot është një nga emrat që “shet” më së shumti.

Me gjasë duke nuhatur që gati çdo gjë që bën tashmë është sukses më vete,krahas muzikës ku debutoi me projektin “U kry”, Melisa Lleshi e ka parë të udhës të depërtojë edhe në biznes.

Duke ndjekur rrugën e disa konkurentëve të tjerë të “Përputhen” përfshirë Andin dhe Atdheun, Melisa ka hapur dje një bar në Tiranë.

View this post on Instagram

A post shared by The King Lounge (@theking.lounge)

“The King Lounge” është emri i bar-it që është hapur dje pasdite në kryeqytetin shqiptar.

Tashmë Andi do ketë një “rivale” të fortë në fushën e gastronomisë? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm