Afërdita në palestër edhe në javët e fundit të shtatzënisë (FOTO)

By

Afërdita Dreshaj edhe pak javë bëhet nënë.

Modelja shqiptare dhe burri i saj Jakub Kindl, do të bëhen prindër të një djali.

Deri në ditët e fundit, ajo ka vendosur të mbajë linjat dhe njëkohësisht shëndetin e bebit dhe vet asaj.

Afërdita postoi një instastory ku shihet teksa ushtron në palestër me barkun e rrumbullakosur./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm